Závěsné WC Villeroy & Boch Subway 2.0 s zadním odpadem 5614R001

je ideálním řešením pro moderní koupelny. Tento závěsný WC je součástí série Subway 2.0 a vyniká nejen svým moderním designem, ale také svými praktickými vlastnostmi.

DirectFlush pro snadnou údržbu

Tento závěsné WC je vybaven technologií DirectFlush, která zajišťuje snadnou údržbu. Díky této technologii je splachování velmi účinné a hygienické. Navíc se u této technologie nevyskytují žádná skrytá místa, kde by se mohly hromadit bakterie a nečistoty.

DirectFlush je inovativní technologií, která ulehčuje údržbu záchodu a zaručuje maximální hygienu.

Závěsný design pro větší prostor

Závěsný design tohoto WC umožňuje větší prostor v koupelně. Nejen, že bude koupelna působit moderněji, ale také se snadněji uklízí a udržuje. Pro zavěšení tohoto WC je zapotřebí stavební úprava, kterou je však možné snadno a rychle provést.

Závěsný design zajišťuje větší prostor v koupelně.

Bílá Alpin pro čistý vzhled

je k dispozici v barvě bílá Alpin. Tato barva zaručuje čistý a moderní vzhled, který se dokonale hodí do každé koupelny. Tento toaletní sedadlo je dodáváno bez sedátky, což umožňuje výběr z širší nabídky sedátek a dokonalému přizpůsobení interiéru koupelny.

Barva bílá Alpin zajišťuje čistý a moderní vzhled WC.

Odkaz na srovnavacnabytku.cz

Pro získání tohoto moderního závěsného WC doporučujeme prohlédnout nabídku na srovnavacnabytku.cz. Na této stránce je možné se nejen podrobněji seznámit s tímto produktem, ale také porovnat s jinými závěsnými WC a najít tak ten správný produkt pro Vaši koupelnu.

Naleznete zde detailní informace o závěsném WC Villeroy & Boch Subway 2.0 a porovnáte si ho s ostatními produkty na trhu.

WC Villeroy & Boch Subway 2.0

Pořízení kvalitního a moderního závěsného WC Villeroy & Boch Subway 2.0 s zadním odpadem 5614R001 bude skvělým rozhodnutím pro Vaši koupelnu. Díky svému designu, vlastnostem a technologii zajišťující hygienu, bude tento produkt spolehlivým pomocníkem v každodenním používání. Navíc je tento produkt k dispozici na srovnavacnabytku.cz, kde jej můžete porovnat s ostatními produkty a najít tak ten nejlepší pro Vaši koupelnu.