Účinný a praktický odkapávač Compact od simplehuman

Nepořádek v kuchyni není příjemný, nicméně občas nevyhnutelný – přiznejme si to. Avšak od toho je tady značka simplehuman a tento odkapávač nádobí, který se svým praktickým tvarem vejde i přímo do dřezu.

Integrované madla pro snadnou manipulaci

Díky integrovaným madlům se s ním velmi snadno manipuluje a odnímatelné vnitřní části se navíc postarají i o jednoduchou údržbu.

Bez nehygienického ulpívání vody

Jelikož odkapávač odvádí vodu z nádobí rovnou do dřezu, neulpívá odstátá voda uvnitř. Zároveň stojí i na nožičkách a proto nedochází ani ke znečištění kuchyňské linky.

Jistě jste už mnohokrát zažili koncovou fázi mytí nádobí – když už je vše čisté, musíte ho položit někam na sušení. Pokud ho necháte odtéci na spodním břiše kuchyňské linky, nikdy nevíte, kolik času zabere, než voda odparuje a nezpůsobí žádné nepříjemnosti.

A to je přesně ten moment, kdy je na řadě odkapávač nádobí, který díky své novodobé technologii nezabírá mnoho místa a je velmi praktický při úklidu. Odkapávač Compact od simplehuman má integrované madla pro snadnou manipulaci a celkově jej lze skladovat až někde pod pultem, nanejvýš kousek vedle umyvadla.

Vnitřní části lze jednoduše odnímat

Stojí na nožičkách a navíc má odnímatelné vnitřní části, což usnadní i možnost čištění. Odkapávač tedy poskytuje maximální hygienu pro nádobí, které budete úklidu v kuchyni právě podrobovat. Všechny zbytky potravin a vodu, která se během mytí nádobí usadila, se rychle a jednoduše dostanou ven, aniž by způsobily další škodu.

Odkapávač Compact se hodí do každé kuchyně

Tento odkapávač nádobí má vše, co potřebujete – rychlé odvodnění vody, bezpečný a stabilní držák pro nádobí a jednoduchou údržbu a skladování. Odkapávač Compact od simplehuman si zkrátka zamilujete do posledního detailu, protože nejenže vypadá skvěle, ale také se velmi snadno používá. Navíc se sluší ke každé kuchyni – bez ohledu na to, jak mírně zastaralý váš interiér může být.

Pro tento odkapávač nádobí si musíte připravit pár stovek korun, ale jistě si ho zamilujete, protože je skutečně praktický. Přejděte na webové stránky a objednejte si odkapávač Compact od simplehuman ještě dnes!

Odkapávač Compact od simplehuman

S tímto odkapávačem si nebudete muset dělat starosti s nepěkným vzhledem vaší kuchyně. Naopak – díky jeho praktickému tvaru, velikosti a designu se bude hodit do jakéhokoli interiéru a vynikne tam třeba i při velkém úklidu. Tento odkapávač je tedy bezpečnou a praktickou volbou pro každou domácnost.