Tmavě béžová látková rohová pohovka DEVICHY Chloe – pravá, délka 256 cm

Luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému tvaru zvýrazněnému exkluzivním lemem a plně prošívaným sedákem stane nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní tkaniny v béžovém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu.

Vysoce kvalitní pohovka pro náročné zákazníky

Tato pohovka vyniká svou velikostí a zároveň designem, který dá Vaší obývací místnosti na každé straně elegantní dojem. Délka 256 cm Vás také přesvědčí, že tato látková rohová pohovka dokáže pojmout celou Vaší rodinu. Devichy Chloe je vyráběna na zakázku z luxusních a výkonných materiálů, které zaručují životnost a odolnost. Pokud jste nároční zákazníci, kteří hledají vysoce kvalitní nábytek, tato pohovka bude pro Vás tou správnou volbou.

Důkladně propracované detaily

Tmavě béžová látková rohová pohovka DEVICHY Chloe má důkladně propracované detaily, které nábytek dělají výjimečným a vkusným. Zajistí nejen komfortní posezení, ale i krásný design. Plně prošívané sedáky prodlužují životnost celého nábytku, zatímco kovová nožička dodává pohovce tu správnou eleganci. Exkluzivní lem dokončuje pohovku jemnou note. Pokud máte v obývacím pokoji mnoho světlých prvků, tmavě béžová barva látky pohovky bude znamenitým doplňkem. Látková pohovka DEVICHY Chloe bude lahodit oku i Vašemu tělu.

Tmavě béžová látková rohová pohovka DEVICHY Chloe - pravá, délka 256 cm

Použití a péče

Jako každý nábytek i tato pohovka vyžaduje určitou péči a údržbu. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud byste měli jakékoli otázky ohledně čištění a údržby, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud byste měli jakékoli dotazy ohledně výroby a dodání pohovky DEVICHY Chloe, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Pro více informací o této pohovce navštivte stránku produktu na našem e-shopu: .