Světle šedá sametová postel s úložným prostorem – ideální řešení pro každou ložnici!

Pusťte do své ložnice kouzlo francouzské elegance! Dvoulůžková postel Mamaia od značky MICADONI vás zaujme svým vkusným vzhledem.

Čelo s knoflíkovým prošíváním je čalouněno tkaninou imitující samet s jemným leskem. Látka je nejen příjemná na dotek, ale značí se vysokou odolností proti vznícení. Díky tomu je vhodná do hotelových pokojů.

Postel vám díky vysokému čelu nabídne maximální pohodlí při sledování televize nebo čtení oblíbené knížky. Součástí postele je úložný prostor, do kterého můžete uložit vaše lůžkoviny.

Pokud vás zaujal vzhled postele Mamaia, doporučujeme si prohlédnout sezení ze stejné kolekce. Tyto postele jsou dodávány s roštem, matraci můžete objednat dle vlastního výběru.

Světle šedá barva

Tento nádherný kus nábytku je dostupný v světle šedé barvě, která dodá každé ložnici jemnost a elegantnost.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Světle šedá sametová postel s úložným prostorem

Tuto úžasnou světle šedou sametovou postel si můžete zakoupit na stránkách Skvělý nábytek. Neváhejte a udělejte si radost stále více módním nábytkem s úložným prostorem!