Povlečení Junior Víla od Bellatex pro děti s rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Jaký výrobek nabízí Bellatex?

Pokud hledáte kvalitní a krásné povlečení pro vaše dítě, můžete se zaměřit na produkt od značky Bellatex. Toto bavlněné povlečení vyrobené z příjemné bavlny zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Navíc se jedná o esteticky krásný výrobek, který nenechá vaše dítě na pochybách o tom, že v něm bude spát opravdu dobře.

Jaké jsou rozměry povlečení?

Povlečení Junior Víla má rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm, což znamená, že bude vyhovovat naprosto všem typům dětských postelí.

Jaký potisk má povlečení?

Povlečení Junior Víla od Bellatex disponuje kvalitním potiskem, který zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Tento výrobek tak bude vaše dítě provázet i po mnoha praních.

Jaký je způsob údržby povlečení?

Aby povlečení sloužilo co nejdéle, doporučujeme ho prát po rubu se zapnutými uzávěry. To zaručuje, že se zipy nepoškodí a povlečení bude připraveno na další použití.

Co obsahuje souprava?

Když si koupíte Povlečení Junior Víla od Bellatex, můžete se těšit na dvě jednotlivé položky – jedno naměřené na polštář 70 x 90 cm a jedno na přikrývku 140 x 200 cm. Tuto soupravu tak můžete s klidným svědomím doporučit i ostatním rodičům jako skvělý produkt pro jejich děti.

Kde si můžete Povlečení Junior Víla od Bellatex koupit?

Pokud si chcete Povlečení Junior Víla od Bellatex zakoupit, můžete si ho objednat jednoduše a rychle přes internet. Například na stránkách online obchodu Velký Nábytek máte tuto možnost. Stačí kliknout na tento odkaz a přejít do nabídky tohoto kvalitního bavlněného povlečení pro vaše dítě.

Závěr

Povlečení Junior Víla od Bellatex je každopádně skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí svoji dětem dopřát kvalitní a pohodlný spánek, bez toho, aby kvůli tomu museli utratit zbytečně velkou částku. Tento produkt od značky Bellatex vám to umožní.