Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO – stylová a pohodlná volba pro každý interiér


Elegantní design

Výjimečná jídelní židle MICADONI NAWAJO osloví všechny, kteří hledají stylový kousek nábytku. Její elegantní design s příjemným sametovým čalouněním ve petrolejově modré barvě a kontrastně černě lakovanou bukovou podnoží skvěle zapadne do každého interiéru. Tato židle je perfektním doplňkem k modernímu i klasickému nábytku.

Komfortní prožitek z posezení

Židle MICADONI NAWAJO nabízí maximální komfort a pohodlí díky zaoblenému opěradlu, které dokonale podpírá zadní partie těla. Při posezení na této židli se budete cítit pohodlně, relaxovaně a zároveň elegantně.

Tipy na čištění

Abyste udrželi svou jídelní židli MICADONI NAWAJO v perfektním stavu, je třeba o ni pečovat. Pravidelně ji odstraňujte prach a nečistoty jemným vysáváním. Při čištění použijte měkký konec a dbejte na to, abyste nepoškodili čalounění. U tekutých, suchých nebo mastných skvrn použijte bílý hadřík navlhčený horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nepoužívejte přímý zdroj tepla na sušení ani nevystavujte židli v blízkosti radiátoru. Inkoustové skvrny je nejlepší odstranit speciálním ošetřením, které se prodává ve specializovaných prodejnách nábytku. Pamatujte, že na čištění nikdy nepoužívejte abrazivní prostředky, které by mohly poškodit váš nábytek.

Kde koupit

Petrolejově modrou sametovou jídelní židli MICADONI NAWAJO můžete koupit na webu Crosta.cz. Tato židle je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový, elegantní a pohodlný kousek nábytku pro svůj interiér. Nenechte si ujít tuto neotřelou a atraktivní židli, která vám zaručí nejen pohodlné posezení, ale také dokonalý vizuální zážitek. Na odkazu https://www.crosta.cz/produkt/petrolejove-modra-sametova-jidelni-zidle-micadoni-nawajo si můžete prohlédnout podrobnější popis a specifikace židle MICADONI NAWAJO a objednat si ji pohodlně z pohodlí vašeho domova.

Závěr

Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kombinaci stylu, elegance a pohodlí. Je neotřelým kouskem nábytku, který zapadne do každého interiéru a zpříjemní vám nejen večeře se svými blízkými, ale také relaxační čtení u stolu. S tímto kouskem nábytku nebudete litovat své investice, protože vám poskytne nejen dokonalý vizuální zážitek, ale také pohodlí a komfort.

Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO - stylová a pohodlná volba pro každý interiér Příspěvek byl publikován | Rubrika: Prague | Autor: .