Novinkou na trhu: Stolová sestava VeGA COTSWOLD SET 6 od V-Garden


Luxusní masivní stolová sestava šesti křesel a stolu z odolného a trvanlivého dřeva severské borovice

V-Garden přináší na trh luxusní zahradní nábytek – stolovou sestavu VeGA COTSWOLD SET 6. Tento kousek se vyznačuje nejen atraktivním designem, ale také robustní a ergonomickou konstrukcí, pečlivým zpracováním a velkou odolností a dlouhou životností.

Sestava je vyrobena z odolného a trvanlivého dřeva severské borovice, která je známá svou hustou strukturou a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.

Každý kus nábytku je impregnován speciální technologií a povrchově ošetřen speciální lazurou na vodní bázi, která je šetrná k životnímu prostředí a pomáhá zviditelnit strukturu dřeva.

Rozměr stolu VeGA OSCAR činí 150×88×74 cm a rozměr křesla VeGA COTSWOLD pak 59×64×91 cm. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod. Montáž je velmi snadná.

Pokud chcete mít skutečně luxusní masivní zahradní nábytek a ohromit známé, přátele nebo i rodinu, rozhodněte se pro sestavu VeGA COTSWOLD.

Nábytek ze severské borovice se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je při použití vhodné impregnace odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, bude vám sloužit spousty let.

Máte možnost si přiobjednat k sestavě podsedáky.

Koupit VeGA COTSWOLD set 6 zde

Zkuste si udělat z Vaší zahrady místo, kde se budete cítit jako v pohodlném obývacím pokoji.