Novinka od Ravaku: Sprchové dveře šířky 100 cm s pivotačním mechanismem


Široký výběr sprchových dveří

Ravak, přední specialisté na koupelnové záchytné systémy v České republice, představují nový produkt s názvem RAVAK Pivot 03GA0C00Z1, což jsou sprchové dveře s pivotačním mechanismem šířky 100 cm. Tento produkt dovolí maximální využítí prostoru v koupelně.

K dispozici jsou různé druhy sprchových dveří, jako je např. nástěnná plocha pro sprchovou vanu, posuvné dveře nebo křídlové dveře. Každý typ má své výhody a nevýhody. Ravak zaručuje, že správným výběrem z jejich sortimentu, vaše koupelna bude vypadat úchvatně.

Jak vypadají nové RAVAK Pivot 03GA0C00Z1 sprchové dveře

Tyto sprchové dveře mají moderní vzhled v lesklém chromu s bezdekorovou výplní z čirého skla. Na rozdíl od standardních modelů, tyto sprchové dveře nepoužívají vaničku, což minimalizuje množství potenciálních problémů s nádržemi plnými nečistot a umožní snadnější úklid.

RAVAK AntiCalc® technologie pro lepší čistotu sprchových dveří

Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Tento fakt značně minimalizuje nežádoucí vodní nasazení a chlorování a garantuje snadnější úklid v našem hektickém životě.

Otočný systém otevírání s levou i pravou orientací

RAVAK Pivot 03GA0C00Z1 sprchové dveře jsou představeny s novým otočným mechanismem otevírání dveří, což zajistí snadný přístup do koupele či sprchy. Otočný systém otevírání umožňuje jak levou, tak pravou orientaci podle Vašich představ.

Závěr

Výběr sprchových dveří je důležitým rozhodnutím při návrhu koupelny. Proto, pokud hledáte sprchové dveře s jedinečnými funkcemi, Ravak je námi navrženým výrobcem. Novinkou jsou sprchové dveře Pivot 03GA0C00Z1 s pivotačním mechanismem, dostupným na Maliboo.cz, které nabízejí čistý design, opatření technologií pro snazší úklid a flexibilní orientaci dveří.