ModernClock Nástěnné hodiny Sheen hnědé: Stylový doplněk pro každý interiér!

Pokud chcete oživit vaši domácnost, tak jistě sáhněte po těchto moderních hodinách ze 3 mm dubového dřeva a ze 10 mm MDF. Jsou skvělým doplňkem pro váš interiér.

ModernClock nástěnné hodiny Sheen hnědé

Nestárnoucí design, který se hodí do každého domu

Při výběru dekorací do interiéru je velmi důležité dbát na to, aby se líbily vám, ale také aby byly vkusné a ladily. ModernClock Nástěnné hodiny Sheen hnědé splňují všechny tyto požadavky. Stylový design těchto hodin je nadčasový a dokáže se přizpůsobit každému stylu a každému interiéru.

Kvalitní zpracování a použití přírodních materiálů zaručuje, že tyto hodiny budou sloužit dlouhá léta a navíc s minimálním úsilím od vás při jejich údržbě.

Inovativní design, který rozzáří každý pokoj

ModernClock Nástěnné hodiny Sheen hnědé mají indexy v oranžové barvě a ručičky a čísla z černé barvy. Tento kontrast je nejen praktický, ale i atraktivní a zajímavý z architektonického hlediska. Tento inovativní design určitě porazí vaše očekávání, a dokáže rozzářit každý pokoj ve vaší domácnosti.

ModernClock nástěnné hodiny Sheen hnědé

Zavěšení na háček na stěnu a rozměry

Hodiny lze zavěsit na háček na stěnu, což je velmi praktické a zároveň estetické řešení. Díky tomu se hodiny stávají součástí interiéru a dokáží ho skloubit doharmonované celku.

Rozměry těchto hodin jsou 33 x 33 cm, což z nich dělá dostatečně velký a zároveň nenápadný doplněk. Společně se stylovým designem a originálními prvky se ModernClock Nástěnné hodiny Sheen hnědé stávají ideálním řešením pro krásné a vkusné vybavení vaší domácnosti.

Odkaz na nákup hodin naleznete zde.