Masivní kombinovaná skříň Unis – výjimečný kus nábytku pro váš interiér!


Masivní kombinovaná skříň Unis

Provedení

Dřevěná skříň je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Z masivního dřeva jsou vyrobena i záda skříně, dna zásuvek a police, což značně zvyšuje její pevnost a stabilitu.

Skříň je kvalitně řemeslně zpracovaná s vysokým podílem ruční práce. Zásuvky jsou bez pojezdů, na Vaše přání je lze objednat. Skříň je dodávána ve smontovaném stavu.

Masivní kombinovaná skříň Unis výsouv zásuvky

Obrázek vnitřního uspořádání skříně najdete v Galerii.

Povrchová úprava

Skříň je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání této skříně na zakázku bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy. Je možnost objednat také vnitřní povrchovou úpravu – příplatek 4%.“

Masivní kombinovaná skříň Unis detail

Závěr

Pokud hledáte unikátní nábytek do svého interiéru, nabízíme vám masivní kombinovanou skříň Unis. Je vyrobena z kvalitního smrkového masivu s vysokým podílem ruční práce a povrchové úpravy dekoračním voskem, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Navíc je skříň navržena tak, aby byla pevná a stabilní. Nečekejte a vyzkoušejte si nevšední atmosféru s nábytkem Unis!