Luxusní rohová pohovka v žluté barvě s podnoží zlatařské kvality – MICADONI MAMAIA 383 cm „U


Design a vzhled

Elegantní šestimístná rohová pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění ve žluté barvě a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl.

Obrazek: MICADONI MAMAIA 383 cm

Komfort a pohodlí

Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Díky praktickému tvaru do písmene U získáte rovnoměrně rozdělená místa k odpočinku. Navíc je tato rohová pohovka dostatečně velká, aby se na ni vešly celé rodiny nebo skupiny přátel. Nechte se obklopit komfortem a užijte si pohodlné posezení s rodinou i přáteli.

Individuální výroba

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Zákazník může vybírat z různých variant, a to jak co se týče barvy čalounění, tak i materiálu a barvy podnože. Tato rohová pohovka se tak stane skvělým doplňkem a nápaditým prvkem do vašeho interiéru.

Obrazek: MICADONI MAMAIA 383 cm

Neváhejte nás kontaktovat

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Naše zákaznické centrum vám rádo poradí a pomůže vám s výběrem té pravé kombinace, aby se rohová pohovka přizpůsobila přesně vašemu vkusu a požadavkům. Navíc vám rádi pomůžeme s dopravou a instalací rohové pohovky.

Odkaz: MICADONI MAMAIA 383 cm na codina.cz