Kvalitní jídelní set CORONA 4433 pro vaši domácnost

Jídelní set CORONA 4433 se skládá z jídelního stolu CORONA 16110 a 4 židlí CORONA 160204. Jídelní stůl i židle jsou v provedení masiv borovice, voskované v medovém odstínu. Výška sedu židle 46 cm, rozměr stolu 178 × 92 × 76 cm, rozměr židle 43 × 45 × 103 cm.

Vytvořte příjemnou atmosféru ve vaší jídelně

Jídelní set je součástí sestavy Corona, takže pokud si chcete pořídit další kusy nábytku stejného stylu, nebudete mít problém. Vytvořte si takovou atmosféru, ve které se budete cítit příjemně a pohodlně. Taková jídelna bude skvělým místem na společné rodinné večeře nebo přátelská posezení.

Velký stůl pro všechny strávníky

Velký jídelní stůl poskytne dostatek místa pro všechen nádobí, příbory, ale také pro všechny strávníky. Žádný z hostů u stolu nebude muset sedět na okraji, aby se tam vešel. Navíc, díky kvalitnímu materiálu z masivu borovice a voskování v medovém odstínu, vypadá stůl velmi elegantně a přirozeně.

Zkuste si nyní pořídit jídelní set CORONA 4433, ať už pro svou domácnost, nebo třeba chalupu nebo chatu. Budete mít nábytek, který vám bude sloužit mnoho let a bude vypadat skvěle. K jídelnímu setu lze pořídit samostatně další jídelní židle CORONA 160204, takže pokud přijde více hostů, nemusíte se bát, že by někdo musel stát nebo sedět na zemi.

Jídelní set CORONA 4433

Ušetřete si čas a nenechte se unášet krátkodobými módními trendy. Vsadte na tradiční kvalitu, která vám bude sloužit mnoho let a zároveň bude vypadat elegantně a přirozeně. Pořiďte si jídelní set CORONA 4433 ještě dnes.

Pro více informací o výrobku navštivte stránky Nábytek pro život zde.