Křeslo BUKHAN – dokonalý kousek do každého interiéru!

Křeslo BUKHAN je nejen pohodlné a stylové, ale také vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují jeho trvanlivost a odolnost vůči opotřebení. Navíc se díky svému modernímu designu perfektně hodí do jakéhokoliv interiéru, ať už se jedná o moderní byt nebo tradiční dům.

Moderní křeslo s rozměry ilustrační fotografie

Křeslo BUKHAN má rozměry 65 x 87 x 66 cm, přičemž výška sedu činí 46 cm a hloubka sedu 47 cm. Díky svému kompaktnímu provedení se vejde skoro do každého místa. Pro snazší představivost, níže uvádíme ilustrační fotografii křesla (jiná barva!):

Ilustrační fotografie křesla BUKHAN

Potahová látka: hnědá nebo béžová

Křeslo BUKHAN je k dispozici v několika barevných provedeních potahové látky. Konkrétně se jedná o hnědou látku (tatum 274) nebo béžovou látku (tatum 272). Díky této široké nabídce barev si můžete snadno vybrat tu nejlepší variantu pro váš interiér.

Potahová látka je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a zároveň příjemný na dotek. Díky jednoduchému designu křesla se vám bude snadno udržovat v čistotě, ať už se jedná o malé nebo velké zacházení.

Pokud vás zajímá více informací o potahové látce, neváhejte kliknout na odkaz a podívat se na produktovou stránku přímo na webu Nabytek TED.

Konstrukce křesla: masivní dřevo a překližka

Křeslo BUKHAN má kvalitní konstrukci, která zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Konkrétně se jedná o masivní dřevo a překližku, které jsou odolné vůči různým vnějším vlivům, jako jsou například otřesy nebo vlhkost.

Sedák a opěradlo jsou pak vyplněny bonel pružinou, pěnou T2840 a O-vatou 100g. Tyto materiály zajišťují maximální pohodlí sedění a zároveň odolnost proti opotřebení. Při sednutí na křeslo ucítíte jeho pevnost a příjemný podpěravý efekt.

Nohy křesla: masivní dřevo

Nohy křesla BUKHAN jsou vyrobeny z masivního dřeva, což garantuje jejich pevnost a trvanlivost. Díky speciálnímu zpracování jsou nohy odolné proti poškrábání či jinému poškození, které by mohlo vzniknout při běžném používání.

Záruka 24 měsíců

Na křeslo BUKHAN poskytujeme záruku 24 měsíců. V případě, že by se vám křeslo nějakým způsobem poškodilo, můžete s ním přijít do našeho obchodu a využít záruky.

Křeslo BUKHAN je tedy dokonalým kouskem do každého interiéru, a to díky svému modernímu designu, kvalitnímu provedení a pohodlnému sedení. Pokud vás toto křeslo zaujalo, neváhejte si je objednat přímo na našem eshopu či navštívit náš kamenný obchod v Praze.