Krásný nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive: Rozměry 35 x 45 cm


Krásný nástěnný obraz Really Nice Things Speak Kiss Drive v rámu

Really Nice Things – o značce

Really Nice Things v překladu znamená „opravdu pěkné věci“, a právě takové výrobky tato španělská značka vyrábí. Jejich produkty jsou designové, kvalitní a originální. V sortimentu lze najít doplňky do bytu, květináče, dekorace, koberce, polštáře a mnoho dalšího – prostě něco, co každý potřebuje pro útulný domov.

Really Nice Things – Speak Kiss Drive

Jedním z mnoha výrobků nabízených značkou Really Nice Things je nástěnný obraz s názvem „Speak Kiss Drive“. Říkáte si, co to vlastně znamená? Věřte mi, že se jedná o designový kousek, kterým rozzáříte váš interiér.

nástěnný obraz Speak Kiss Drive

Rozměry nástěnného obrazu

Nástěnný obraz Really Nice Things Speak Kiss Drive má rozměry 35 x 45 cm. Je tedy dostatečně velký na to, aby byl vidět, a zároveň neohromný na to, aby nepůsobil rušivě.

Design obrazu

Nástěnný obraz Really Nice Things Speak Kiss Drive v sobě kombinuje několik prvků. Je to skvělá dekorace pro každého, kdo se rád hraje se stylovými kousky a miluje originální design. Na obrazu je nápis „Speak Kiss Drive“, přičemž každé slovo je psáno jinak – jinou barvou a jiným fontem. Všimněte si, jak se nápis „Kiss“ téměř ztrácí na pozadí květinového motivu. Celý motiv tedy vypadá velmi romanticky a příjemně.

Umístění obrazu

Nástěnný obraz Really Nice Things Speak Kiss Drive je určen k zavěšení na stěnu. Hodí se jak do obývacího pokoje, tak i na chodbu nebo do ložnice. Pokud se obáváte, že to bude příliš designový kousek, zkuste obraz sladit s jednoduchými, moderními nábytkovými prvky. Ve spojení s bílým nábytkem bude Speak Kiss Drive vynikat a krásně se vracet do vámi zvoleného interiéru.

Vylepšete si interiér

Znovu zdůrazňuji, že dekorace a doplňky jsou tím, co dělá domov domovem. Vkládejte do bytu kousky, které vám dělají radost, a prokažte, že máte smysl pro detail. Nástěnný obraz Really Nice Things Speak Kiss Drive je toho dokonalým příkladem. Pokud se tedy chcete inspirovat, hledejte nápady na internetu a zkuste nechat svou fantazii volný průběh.