Koberec Think Rugs Noble – luxus pro vaše podlahy (rozměr 120 x 170 cm)

Za každým pohodlným krokem, se skrývá krásný kus interiéru, který ozvláštní jakoukoliv místnost. A co by mohlo být lepšího pro tento účel než kvalitní koberec?

Když se řekne koberec, první co nás napadne je hřejivost a jemnost při každém kroku. A právě koberec ze série Noble House od značky Think Rugs nezůstane za očekáváním ve všem, co se od čerstvého koberce očekává. U nás v obchodě si můžete tento kousek zakoupit hned zde https://www.maliboo.cz/produkt/koberec-think-rugs-noble-120-x-170-cm.

Jaký materiál byl použit na výrobu koberce?

Zatímco akryl je známý pro svou hřejivost a na dotek příjemný povrch, polyester vyniká svou měkkostí a odolností proti skvrnám i blednutí barev. A právě kombinace těchto dvou materiálů byla použita na výrobu koberce z kolekce Noble House, který díky svému modernímu vzoru zútulní obývací pokoj i ložnici. Díky ruční výrobě si navíc můžete být jistí, že vám u nohou bude ležet opravdový unikát.

Jaký vliv má tepelná izolace?

Kromě designového prvku, koberec také ovlivní teplotu v místnosti a vaši celkovou úsporu energie. Kvalitní koberec zvýší tepelnou izolaci místnosti, tudíž si můžete klimatizaci nebo topení nastavit na nižší teplotu, aniž byste ztratili na pohodlí. Samozřejmě, se zmenšující teplotou klesají i náklady na energie a vaše peněženka se raduje.

Jaký design byl použit na koberec?

Koberec Think Rugs Noble House s rozměrem 120 x 170 cm je unikátní kus, který ozvláštní a zkrášlí všechny interiéry. Nejedná se pouze o klasickou kusovou, ale optický trik, který vytváří na první pohled příjemný pocit. Tento kousek je vyroben z kvalitních materiálů, které se dobře udržují a zaručují vám, že kdykoliv, když vstoupíte do místnosti, budete mít příjemný pocit.

Jak a kdy čistit koberec?

Koberec je využíván denně, tudíž vyžaduje pravidelnou údržbu a čištění. Nejprve byste měli odstranit prach a nečistoty z koberce pomocí vysavače. Pokud na koberci zůstanou nečistoty, doporučujeme koberci profesionální čištění. Tím si nejste jen jisti kvalitní čistotou, ale i udržování kvality materiálů a barvy a celkového vzhledu koberce.

Shrnutí

Krásný koberec je jako koruna krásné místnosti. A právě naše Nabídka Think Rugs Noble House Vám nabízí nádherný kousek, který zaručeně ozvláštní jakoukoliv místnost. Musíte si takový kousek pořídit, nejenže vás sune k dokonalému designu, ale také zaručuje vám tepelnou izolaci, snižuje náklady na energie a poskytuje pohodlí při každém kroku.

Nezapomeňte si tento kousek ihned objednat, stačí nahlédnout na https://www.maliboo.cz/produkt/koberec-think-rugs-noble-120-x-170-cm.

Koberec Think Rugs Noble House