Jídelní židle Tolek v dubu medovém – přehlednější a elegantnější Solo 252

Novou kolekci jídelních židlí z dílny Nabytek Ted, která vzbudila velký zájem, přinášíme vám přehledněji a elegantněji. Řeč je o jídelní židli Tolek v barvě dubu medového v kombinaci s plátnem Solo 252. Tuto židli si získaly svým designem, materiálem a výrobní kvalitou.

Kvalitní materiál a precizní výroba

Jídelní židle Tolek byla vyráběna z masivního bukového dřeva, což jí dodává pevnost a odolnost. Dřevo bylo opatřeno ochrannou vrstvou, která ochrání židli před poškozením. Plátno, ze kterého je sedák i záda židle vyroben, je odolné a snadno se čistí. Celkový dojem z této židle je velmi kvalitní a robustní.

Moderní design s nadčasovými prvky

Jídelní židle Tolek vyniká svým elegantním designem, který se snadno hodí k jakémukoli jídelnímu stolu a v každém interiéru. Dubové dřevo v kombinaci s plátnem Solo 252 vytváří zajímavý kontrast a díky preciznímu zpracování vynikne krása každého prvku na této židli.

Rozměry a barvy

Jídelní židle Tolek má rozměry 51/55/82/47 cm, což zaručuje pohodlí i pro vysoké postavy. Kromě toho je tato židle k dispozici v barvě dubu medového s plátnem Solo 252. Kombinace těchto barev vytváří elegantní a moderní vzhled celého kusu nábytku.

Pro více informací a možnost zakoupení si prohlédněte naši nabídku. Tuto židli doporučujeme každému, kdo hledá kvalitní a moderní jídelní židli s nadčasovými prvky.

Jídelní židle Tolek v dubu medovém

Detail jídelní židle Tolek

Jídelní židle Tolek - přehled