Expedo postel SANTOS: rošt a matrace zdarma, rozměr 140×200 cm, dub kraft

Postel SANTOS je potřebou, kterou si všichni musíme splnit. Právě proto, že v posteli trávíme značnou část našeho času, je velmi důležité, abychom si vybrali kvalitní model. Expedo postel SANTOS je jedním z těch, na které se musíme podívat. Nabízí totiž ideální rozměr, zdarma k ní dodává jak rošt, tak i matrace. Navíc, postel je vyrobena z kvalitního materiálu, což ji činí velmi odolnou a snadno udržovatelnou.

Kvalitní rošt v rámu

Jeden z hlavních důvodů, proč si vybrat Expedo postel SANTOS, je kvalitní rošt v rámu. Tento rošt je složen z břízových lamel, což mu dává vynikající mechanické vlastnosti. Díky tomu bude vaše tělo v posteli naprosto pohodlně a jistě se vám nebudou podlamovat žádné části těla. Kromě toho je tento rošt vybaven i plynovým zdvihacím mechanismem. Ten může být velmi užitečný, pokud potřebujete více místa na úložném prostoru, nebo si nemůžete dovolit velkou skříň, která vám mohla nahradit úložný prostor.

Jistě se vám stalo, že jste si koupili velkou skříň, abyste měli mnoho místa na oblečení a další věci. Avšak, někdy si můžete připadat tísněně a potřebujete více místa. V takové chvíli je zdvihací rošt v rámu u Expedo postele SANTOS velmi užitečný. Můžete snížit rošt a vytvořit tak více místa na vaše věci.

Vysoké čelo pro pohodlný odpočinek

Postel SANTOS má také vysoké čelo, které poskytuje oporu při relaxaci nebo čtení knihy. Po náročném dni si můžete lehnout do postele s vysokým čelem, opřít se a číst si knihu. Díky tomuto čelu budete mít oporu a nebude vám unavovat krční páteř. Navíc, tento vysoký design dodává Expedo posteli SANTOS punc elegance a krásy. Bude se hodit do každého interiéru a dodá mu zvláštní kouzlo.

Zdarma k posteli dostanete pěnovou matraci

Jedním z největších důvodů, proč si koupit Expedo postel SANTOS, je matrace. Tuto kvalitní postel dostanete s pěnovou matrací o výšce 8 cm. Tato matrace vám zajistí ideální spánek a odpočinek. Vaše tělo se bude cítit pohodlně a nebude tlačit na žádnou část postele. Můžete si být jisti, že v posteli SANTOS se budete vždy cítit svěže a odpočatí. Pokud si vyberete rozměr 160×200, dostanete matrace rozdělené na dvě o rozměru 80×200, takže si užijete místo pro dva, avšak se stále budete moci pohodlně vyspat.

Shrnutí: zdvihací rošt v rámu, úložný prostor, vysoké čelo a pěnová matrace

Expedo postel SANTOS je kvalitní postel, kterou by si měl koupit každý, kdo chce spát a odpočívat v pohodlí. Dostanete k ní zdarma kvalitní rošt v rámu, který vám umožní využít úložný prostor pod postelí. Postel má také vysoké čelo, které poskytuje oporu při relaxaci nebo čtení knihy. Součástí postele je pěnová matrace o výšce 8 cm, která zajistí dokonalý spánek.

Použité materiály jsou kvalitní a odolné, takže si můžete být jisti, že budete mít postel SANTOS po mnoho let. Pokud toužíte po kvalitních výrobcích, Expedo postel SANTOS je pro vás tou nejlepší volbou. Navíc, pokud si koupíte postel nyní, můžete získat jedinečnou nabídku. Navštivte naší stránku Nábytek přehledně, kde můžete koupit Expedo postel SANTOS a získat tyto produkty zdarma:

  • Pěnovou matraci
  • Zdarma dopravu a montáž
  • 100% záruku spokojenosti

Je to nabídka, kterou nemůžete odmítnout. Navštivte naši stránku a získejte kvalitní postel SANTOS, která vám zajistí dokonalý spánek a odpočinek.