Čalouněná postel MONOS II v černé ekokůži, rozměr 160x200cm – bez matrace


Když si pořizujete novou postel, je důležité zvolit nejen takovou, která bude pohodlná, ale i esteticky krásná a kvalitní. Pokud máte k dispozici prostornou ložnici a patříte k těm, kteří mají rádi zvláštní designové kousky, měla by se vám ještě líbit naše čalouněná postel MONOS II .

Její kombinace černé ekokůže a moderňáckého designu se postará o to, že vaše ložnice bude vypadat jako z designového časopisu. Kromě toho přináší další výhody – je tu samozřejmě ta hlavní – spaní.

Dvoulůžková čalouněná postel s vysokým čelem

Naše čalouněná postel MONOS II je rozměru 160x200cm, což znamená, že je určena pro dvě osoby. Je totožně barevně sladěna a nabízí moderní provedení s vysokým čelem, takže se nejen dívá krásně, ale je i velmi pohodlná.

Pokud tedy hledáte postel, která vám poskytne dokonalý spánek a zároveň krásně zapadne do vaší ložnice, naše postel MONOS II je skvělou volbou. Pokud byste si ji chtěli objednat, navštivte náš web.

Součástí balení nejsou matrace, takže si musíte zvolit tu, která vám bude vyhovovat. Při výběru matrace myslete na to, aby byla dostatečně pohodlná a vyhovovala vašim potřebám. Poté, co ji máte, se pustíte do sestavení postele.

Návod na sestavení

Sestavení čalouněné postele MONOS II je velmi snadné, stačí postupovat podle následujících kroků:

  1. Rozložte krabicové díly a připravte je k sestavení.
  2. Postupujte dle návodu , který vám přišel s postelí.
  3. Nasazujte části dle postupu, až sestavíte konstrukci postele.
  4. Nakonec nasadíte na konstrukci čalouněný povrch, dodaný vám ve speciální krabici.

Po dokončení těchto kroků bude vaše nová postel připravena k použití.

Obrazek postele

Čalouněná postel MONOS II

Zvolit kvalitní postel není vůbec snadné, ale naše čalouněná postel MONOS II vám nabízí souhru krásného designu a pohodlí. Kromě toho nabízíme také kvalitní materiály a esteticky zachovalý vzhled. Vezměte si čas a vyberte si produkt, který bude nejen pohodlný, ale bude vyhovovat i vašim požadavkům na krásný vzhled.