Bílá nástěnná lampa Zuiver Shady – Stylové osvětlení do moderního interiéru

Rozzařte svůj domov! Když zvolíte svítidlo šikovně, zafunguje také jako skvělá dekorace. Co třeba tenhle kousek?

O značce:

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit prvotřídní design s cenami, které nezruinují vaši peněženku, není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom.

Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

O lampě:

Pokud hledáte něco, co dokonale zapadne do vašeho moderního bytu, bílá nástěnná lampa Zuiver Shady je tou správnou volbou. Tato elegantní lampa vypadá úchvatně a dodává v každé místnosti přesně tu správnou dávku stylu.

Výborně se hodí do místností, kde hledáte minimalistický a elegantní vzhled. Světlo pronikne skrz bílý plastový stín a vytvoří tak příjemnou atmosféru v místnosti.

Lampa je vysoká 45 cm, široká 22 cm a hluboká 18 cm. Lehce ji připevníte na stěnu a můžete si být jisti, že dokonale doplní váš interiér.

Kde si lampa Zuiver Shady koupit?

Můžete ji objednat přímo na webových stránkách Atcompletu. Výhodou je, že si můžete vybrat z mnoha dalších designových kousků této oblíbené holandské značky a snadno tak vytvořit harmonický celek ve svém domě.

Bílá nástěnná lampa Zuiver Shady

Pokud hledáte něco, co je nejen funkční, ale také vypadá úžasně, bílá nástěnná lampa Zuiver Shady je tou správnou volbou. Tento styl pivovary bude skvělým doplňkem do každé moderní místnosti. Neotálejte a pořiďte si jej ještě dnes!