ASIR Stolní lampička BEEHIVE – stylový světelný doplněk vašeho interiéru

Stolní lampička BEEHIVE je ideální volbou pro všechny milovníky přírodního a originálního stylu. Tento stylový světelný doplněk dokáže oživit jakoukoliv místnost vašeho domu a dodat jí speciální atmosféru.

Přírodní a originální styl pro každý interiér

Stolní lampička BEEHIVE nadchne každého, kdo má rád přírodní a originální styl. Vyrábí se z borovicového dřeva a juty, což dodává lampičce příjemnou rustikální atmosféru.

Oživte svoji kancelář, ložnici nebo předsíň stolní lampičkou BEEHIVE venkovského stylu a vytvořte si tak pohodlné místo pro relaxaci a práci.

Rozměry a technické parametry

Stolní lampička BEEHIVE je k dispozici v krémové, hnědé a černé barvě, což umožňuje dokonalé sladění s vaším interiérem. Rozměry lampičky jsou:

  • Délka stínidla: 22 cm
  • Průměr stínidla: 24 cm
  • Celková výška: 50 cm
  • Celková délka nohou: 35 cm

Tlačítko pro zapnutí a vypnutí se nachází přímo na kabelu a lampičku lze napájet až z maximální vzdálenosti 200 cm. Objímka lampičky je typu E27 a akceptuje žárovky o výkonu max. 45-60 W. Lampička má certifikát CE, což je zárukou bezpečnosti pro vás i vaše blízké.

Získejte stolní lampičku BEEHIVE ještě dnes!

Pokud vás tato originální stolní lampička zaujala, neváhejte a získejte ji pro svůj domov ihned. Navštivte webovou stránku www.kupsinabytek.cz a vybírejte z široké nabídky kvalitního nábytku a doplňků pro váš interiér.

Stolní lampička BEEHIVE

Stolní lampička BEEHIVE v krémové barvě

Zdroj: www.kupsinabytek.cz